Wybierz interesujący Cię trening / zajęcia z poniższej listy i przybywaj do nas !

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
11.00 – 12.00 Pośladki, brzuch, uda11.00 – 12.00

Jagoda
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00 Trening Obwodowy17.30 – 18.30

Łukasz J.

BRZUCH+ PUPA18.30 – 19.30

Magda

Zumba19.30 – 20.30

Dominika
Rzeźba ciała17.30 – 18.30

Agata

Magic Barbell18.30 – 19.30

Ewelina

Trening Obwodowy19.30 – 20.30

Łukasz J.
18.00 – 19.00 Pośladki, brzuch, uda18.30 – 19.30

Jagoda

Magic Barbell19.30 – 20.30

Ewelina
Step + wzmacnianie18.30 – 19.30

Mariola
Rzeźba ciała18.30 – 19.30

Agata

Magic Barbell19.30 – 20.30

Magda
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00 Zumba20.30 – 21.30

Dominika
21.00 – 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 Step + wzmacnianie18.30 – 19.30

Mariola
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 Magic Barbell18.30 – 19.30

Ewelina
19.00 – 20.00 Magic Barbell19.30 – 20.30

Ewelina
Magic Barbell19.30 – 20.30

Magda
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Środa

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 – 20.00 Zumba19.30 – 20.30

Dominika
20.00 – 21.00 Zumba20.30 – 21.30

Dominika
21.00 – 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Wtorek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 BRZUCH+ PUPA18.30 – 19.30

Magda
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Wtorek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00 Trening Obwodowy17.30 – 18.30

Łukasz J.
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00 Trening Obwodowy19.30 – 20.30

Łukasz J.
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Wtorek

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
11.00 – 12.00 Pośladki, brzuch, uda11.00 – 12.00

Jagoda
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00 Pośladki, brzuch, uda18.30 – 19.30

Jagoda
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00 Rzeźba ciała17.30 – 18.30

Agata
18.00 – 19.00 Rzeźba ciała18.30 – 19.30

Agata
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Środa

Piątek

Wybierz interesujący Cię trening / zajęcia z poniższej listy i przybywaj do nas !

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00 Zdrowy kręgosłup17.30 – 18.30

Darek
18.00 – 19.00 Pilates18.30 – 19.30

Darek

JOGA19.30 – 20.30

Ania W
19.00 – 20.00 Callanetics19.30 – 20.30

Agata
20.00 – 21.00 MMA20.00 – 21.00

Łukasz
MMA20.30 – 21.30

Łukasz
MMA20.00 – 21.00

Łukasz
21.00 – 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 – 20.00 Callanetics19.30 – 20.30

Agata
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
20.00 – 21.00 MMA20.00 – 21.00

Łukasz
MMA20.30 – 21.30

Łukasz
MMA20.00 – 21.00

Łukasz
21.00 – 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Środa

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 Pilates18.30 – 19.30

Darek
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Wtorek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 – 20.00 JOGA19.30 – 20.30

Ania W
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Wtorek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00 Zdrowy kręgosłup17.30 – 18.30

Darek
18.00 – 19.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Wybierz interesujący Cię trening / zajęcia z poniższej listy i przybywaj do nas !

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 Rowery18.30 – 19.30

Ewelina
Rowery18.30 – 19.30

Agata
Rowery18.30 – 19.30

Mojra
19.00 – 20.00 Rowery19.30 – 20.30

Ewelina
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 Rowery18.30 – 19.30

Ewelina
Rowery18.30 – 19.30

Agata
Rowery18.30 – 19.30

Mojra
19.00 – 20.00 Rowery19.30 – 20.30

Ewelina
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek