Wybierz interesujący Cię trening / zajęcia z poniższej listy i przybywaj do nas !

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 – 11.00 JOGA10.00 – 11.00

Ania W
11.00 – 12.00 Pośladki, brzuch, uda11.00 – 12.00

Jagoda
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00 Trening Obwodowy17.30 – 18.30

Łukasz J.

BRZUCH+ PUPA18.30 – 19.30

Magda

JOGA19.30 – 20.30

Ania W

Latino Madness19.30 – 20.30

Ania P
Rzeźba ciała17.30 – 18.30

Agata

Magic Barbell18.30 – 19.30

Ewelina
18.00 – 19.00 Pośladki, brzuch, uda18.30 – 19.30

Jagoda

Magic Barbell19.30 – 20.30

Ewelina
Step + wzmacnianie18.30 – 19.30

Mariola

TotalMania19.30 – 20.30

Magda
Rzeźba ciała18.30 – 19.30

Agata

Magic Barbell19.30 – 20.30

Magda
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00 Trening Obwodowy20.30 – 21.30

Łukasz J.
21.00 – 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 Step + wzmacnianie18.30 – 19.30

Mariola
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 Magic Barbell18.30 – 19.30

Ewelina
19.00 – 20.00 Magic Barbell19.30 – 20.30

Ewelina
Magic Barbell19.30 – 20.30

Magda
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Środa

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 – 20.00 Latino Madness19.30 – 20.30

Ania P
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Wtorek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 – 20.00 TotalMania19.30 – 20.30

Magda
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 BRZUCH+ PUPA18.30 – 19.30

Magda
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Wtorek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00 Trening Obwodowy17.30 – 18.30

Łukasz J.
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00 Trening Obwodowy20.30 – 21.30

Łukasz J.
21.00 – 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Wtorek

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
11.00 – 12.00 Pośladki, brzuch, uda11.00 – 12.00

Jagoda
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00 Pośladki, brzuch, uda18.30 – 19.30

Jagoda
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00 Rzeźba ciała17.30 – 18.30

Agata
18.00 – 19.00 Rzeźba ciała18.30 – 19.30

Agata
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Środa

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 – 11.00 JOGA10.00 – 11.00

Ania W
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00 JOGA19.30 – 20.30

Ania W
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Wtorek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Wybierz interesujący Cię trening / zajęcia z poniższej listy i przybywaj do nas !

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00 Zdrowy kręgosłup17.30 – 18.30

Agata
18.00 – 19.00 Callanetics18.30 – 19.30

Agata
Fat Burning18.30 – 19.30

Jagoda
Callanetics18.30 – 19.30

Agata
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00 MMA20.00 – 21.00

Łukasz
MMA20.30 – 21.30

Łukasz
MMA20.00 – 21.00

Łukasz
21.00 – 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 Callanetics18.30 – 19.30

Agata
Callanetics18.30 – 19.30

Agata
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Wtorek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
20.00 – 21.00 MMA20.00 – 21.00

Łukasz
MMA20.30 – 21.30

Łukasz
MMA20.00 – 21.00

Łukasz
21.00 – 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Środa

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 Fat Burning18.30 – 19.30

Jagoda
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00 Zdrowy kręgosłup17.30 – 18.30

Agata
18.00 – 19.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Wybierz interesujący Cię trening / zajęcia z poniższej listy i przybywaj do nas !

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00 Rowery17.30 – 18.30

Agata
18.00 – 19.00 Rowery18.30 – 19.30

Ewelina
Rowery18.30 – 19.30

Mojra
19.00 – 20.00 Rowery19.30 – 20.30

Ewelina
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00 Rowery17.30 – 18.30

Agata
18.00 – 19.00 Rowery18.30 – 19.30

Ewelina
Rowery18.30 – 19.30

Mojra
19.00 – 20.00 Rowery19.30 – 20.30

Ewelina
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek