Wybierz interesujący Cię trening / zajęcia z poniższej listy i przybywaj do nas !

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 – 11.00 Trening Funkcjonalny- Obwodowy10.00 – 11.00

Darek
Step + wzmacnianie10.00 – 11.00

Ewa
11.00 – 12.00 Trening Obwodowy11.00 – 12.00

Łukasz J.
Pośladki, brzuch, uda11.00 – 12.00

Jagoda
12.00 – 13.00 PUPOMANIA12.00 – 13.00

Magda
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00 Trening Obwodowy17.30 – 18.30

Łukasz J.

Zdrowy kręgosłup18.30 – 19.30

Marta R

Magic Barbell19.30 – 20.30

Karola

PUPOMANIA20.30 – 21.30

Ada
Rzeźba ciała17.30 – 18.30

Agata

Magic Barbell18.30 – 19.30

Ewelina

JOGA19.30 – 20.30

Aneta

Trening Obwodowy20.30 – 21.30

Łukasz J.
Magic Barbell17.30 – 18.30

Agata

Step + wzmacnianie18.30 – 19.30

Mariola

PIŁKI19.30 – 20.30

Agnieszka

ZUMBA20.30 – 21.30

Angelika
18.00 – 19.00 Pośladki, brzuch, uda18.30 – 19.30

Jagoda

Magic Barbell19.30 – 20.30

Ewelina
Rzeźba ciała18.30 – 19.30

Agata

Magic Barbell19.30 – 20.30

Ewelina

BODY MANIA20.30 – 21.30

Darek
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 – 11.00 Step + wzmacnianie10.00 – 11.00

Ewa
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00 Step + wzmacnianie18.30 – 19.30

Mariola
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Czwartek

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00 Magic Barbell17.30 – 18.30

Agata
18.00 – 19.00 Magic Barbell18.30 – 19.30

Ewelina
19.00 – 20.00 Magic Barbell19.30 – 20.30

Ewelina
Magic Barbell19.30 – 20.30

Karola
Magic Barbell19.30 – 20.30

Ewelina
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
20.00 – 21.00 ZUMBA20.30 – 21.30

Angelika
21.00 – 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 – 20.00 PIŁKI19.30 – 20.30

Agnieszka
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
12.00 – 13.00 PUPOMANIA12.00 – 13.00

Magda
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00 PUPOMANIA20.30 – 21.30

Ada
21.00 – 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Wtorek

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
20.00 – 21.00 BODY MANIA20.30 – 21.30

Darek
21.00 – 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 Zdrowy kręgosłup18.30 – 19.30

Marta R
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Wtorek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
11.00 – 12.00 Pośladki, brzuch, uda11.00 – 12.00

Jagoda
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00 Pośladki, brzuch, uda18.30 – 19.30

Jagoda
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00 Rzeźba ciała17.30 – 18.30

Agata
18.00 – 19.00 Rzeźba ciała18.30 – 19.30

Agata
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Środa

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
11.00 – 12.00 Trening Obwodowy11.00 – 12.00

Łukasz J.
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00 Trening Obwodowy17.30 – 18.30

Łukasz J.
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00 Trening Obwodowy20.30 – 21.30

Łukasz J.
21.00 – 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Wtorek

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 – 20.00 JOGA19.30 – 20.30

Aneta
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 – 11.00 Trening Funkcjonalny- Obwodowy10.00 – 11.00

Darek
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Sobota

Wybierz interesujący Cię trening / zajęcia z poniższej listy i przybywaj do nas !

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
11.00 – 12.00 STRETCHING11.00 – 12.00

Darek
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00 Zdrowy kręgosłup17.30 – 18.30

Agata
Fat Burning17.30 – 18.30

Jagoda

Pilates18.30 – 19.30

Marta R
18.00 – 19.00 BRZUCH+ PUPA18.30 – 19.30

Karola

Callanetics19.30 – 20.30

Agata

MMA20.30 – 21.30

Łukasz
Zdrowy kręgosłup18.30 – 19.30

Agnieszka

Callanetics19.30 – 20.30

Agata

MMA20.30 – 21.30

Łukasz
TABATA18.00 – 19.00

Darek
19.00 – 20.00 Pilates19.00 – 20.00

Darek
20.00 – 21.00 MMA20.00 – 21.00

Łukasz
MMA20.30 – 21.30

Łukasz
MMA20.00 – 21.00

Łukasz
21.00 – 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 – 20.00 Callanetics19.30 – 20.30

Agata
Callanetics19.30 – 20.30

Agata
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Wtorek

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
11.00 – 12.00 STRETCHING11.00 – 12.00

Darek
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 BRZUCH+ PUPA18.30 – 19.30

Karola
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Wtorek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
20.00 – 21.00 MMA20.00 – 21.00

Łukasz
MMA20.30 – 21.30

Łukasz
MMA20.30 – 21.30

Łukasz
MMA20.30 – 21.30

Łukasz
MMA20.00 – 21.00

Łukasz
21.00 – 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 TABATA18.00 – 19.00

Darek
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 Pilates18.30 – 19.30

Marta R
19.00 – 20.00 Pilates19.00 – 20.00

Darek
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Środa

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00 Fat Burning17.30 – 18.30

Jagoda
18.00 – 19.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 – 18.00 Zdrowy kręgosłup17.30 – 18.30

Agata
18.00 – 19.00 Zdrowy kręgosłup18.30 – 19.30

Agnieszka
19.00 – 20.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Czwartek

Wybierz interesujący Cię trening / zajęcia z poniższej listy i przybywaj do nas !

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 Rowery18.30 – 19.30

Ewelina

Rowery19.30 – 20.30

Asia
Rowery18.30 – 19.30

Agata
Rowery18.30 – 19.30

Ewelina
19.00 – 20.00 Rowery19.30 – 20.30

Ewelina
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 – 19.00 Rowery18.30 – 19.30

Ewelina

Rowery19.30 – 20.30

Asia
Rowery18.30 – 19.30

Agata
Rowery18.30 – 19.30

Ewelina
19.00 – 20.00 Rowery19.30 – 20.30

Ewelina
20.00 – 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć szczegóły

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek